רוצים למצוא את מוסדות הלימוד הטובים ביותר? ליהנות מהטבות ומבצעים? כל הפרטים הכי מעודכנים על לימודים בישראל מחכים לכם כאן באתר.
ייעוץ בקליק
ממלאים פרטים ומקבלים מידע בחינם!
שאלות ותשובות
כל המידע על לימודים בישראל מחכה לכם כאן!
קטגוריות לימודים
הנצפים ביותר
חדש ומעניין
קורס אנגלית עסקית
ישיבות ופגישות עבודה עסקיות בחו"ל מחייבות גינוני טקס שונים בהתאם לתרבות במדינה ממנה באו אנשי העסקים איתם אתה בא במגע. במהלך הקורס תקבלו אתת כל המידע ל...

שיפור אנגלית זה כדאי!
רוצים לטייל בעולם? רוצים ללמוד באוניברסיטה? רוצים להיות מסוגלים לצפות בסרטים שהורדתם בלי לחפש להם תרגום? רוצים להתחיל עם תיירות על חוף? בשביל כל אלה א...

לימודי נטורופתיה
לימודי נטורופתיה מעניינים אתכם?, רוצים לשנות את אורח חייכם מהקצה לקצה, אוהבים לטפל באנשים אחרים?, חולמים על תעודת מטפל בנטורופתיה, אן תוכלו לקבל את כל... 
בגרויות קיץ 2013
הכנה לבגרות 2013
רוצים להשלים את תעודת הבגרות? רוצים לשפר ציונים כדי להעלות את סיכויי הקבלה שלכם ללימודים גבוהים? בתי ספר רבים מציעים קורסי הכנה לבגרות אשר יסיעו לכם לקבל ציונים גבוהים במקצועות השונים, אנחנו באתר נעזור לכם למצוא את תוכניות הלימודים המובילות.

תעודת הבגרות היא מסמך רשמי של משרד החינוך המציין את סיום 12 שנות לימודים. כדי להתקבל ללימודים גבוהים יש להציג, בין השאר, תעודת בגרות מלאה. מה עושים אם אתם רוצים להמשיך ללימודים גבוהים אך אין ברשותכם תעודת בגרות או שהציונים בה לא עומדים בדרישות הקבלה?

כדי לעזור לכם להשיג את הציונים המבוקשים אתם יכולים לנסות את מזלכם בלימוד עצמי אך הדרך הטובה ביותר להשגת תוצאות גבוהות בזמן קצר יחסית היא להצטרף לקורסי הכנה לבגרות הנערכים על ידי מורים מנוסים בבתי הספר המיועדים לכך.

בפורטל מדריך הלימודים שלי תמצאו שלל קורסים ותוכניות לימודים בתחומים ובמקצועות שונים. בואו למצוא את העתיד המקצועי שלכם בין התפריטים השונים באתר. אנחנו נעזור לכם להשיג את המידע על הקורסים התואמים את תחומי העניין שלכם, ונעזור לכם למצוא את בתי הספר המובילים בתחום.


מכונים ללימודי בגרויות מציעים לכם קורסים בכל מקצוע לו תזדקקו, השיעורים נערכים על ידי מורים מנוסים ותוכניות הלימודים עדכניות ותואמות את דרישות משרד החינוך לאותה שנה. זמני הקורסים מותאמים לתאריכי הבחינות כך שלא תבזבזו זמן יקר ולנוחיותכם תוכלו לבחור בין לימודי ערב או לימודי בוקר בהתאם לצרכים שלכם.  

העתיד שלכם נמצא במבחני הבגרות, הכנה נכונה בבתי הספר המתאימים היא הדרך הטובה ביותר לקבל את התוצאות הטובות ביותר, לכן עליכם לערוך בדיקה מקיפה ולאתר את מוסדות הלימוד הטובים ביותר.

במקום לחפש שעות באינטרנט, להרים טלפונים ולהכין רשימות, אנחנו באתר נעזור לכם למצוא את בתי הספר הטובים, הקרובים למקום מגוריכם ונביא אליכם את הצעות המחיר השונות. מלאו את הטופס הקצרצר באתר ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם עם כל המידע.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:


באותו עניין...

הבחינה הפסיכומטרית מהווה חלק עיקרי מדרישות הקבלה ללימודים גבוהים. הבחינה מורכבת ממספר תתי מבחנים בנושאים של חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית. את הבחינה הפסיכומטרית אפשר לעשות במהלך התיכון, במהלך השירות הצבאי או בזמנכם החופשי. ...


כל המידע על בגרויות קיץ וחורף בגרויות במתמטיקה נחשבות לבחינה הקשה והמורכבת ביותר מבין מקצועות החובה לבגרות ולא רק בגלל הקושי במקצוע עצמו אלא גם בעובדה כי ללא ציון עובר בבחינה ברמה של 3 יחידות לא תהיו זכאים לתעודת בגרות מלאה דבר מאיים לכשעצמו. ...