רוצים למצוא את מוסדות הלימוד הטובים ביותר? ליהנות מהטבות ומבצעים? כל הפרטים הכי מעודכנים על לימודים בישראל מחכים לכם כאן באתר.
ייעוץ בקליק
ממלאים פרטים ומקבלים מידע בחינם!
שאלות ותשובות
כל המידע על לימודים בישראל מחכה לכם כאן!
קטגוריות לימודים
הנצפים ביותר
חדש ומעניין
קורס אנגלית עסקית
ישיבות ופגישות עבודה עסקיות בחו"ל מחייבות גינוני טקס שונים בהתאם לתרבות במדינה ממנה באו אנשי העסקים איתם אתה בא במגע. במהלך הקורס תקבלו אתת כל המידע ל...

שיפור אנגלית זה כדאי!
רוצים לטייל בעולם? רוצים ללמוד באוניברסיטה? רוצים להיות מסוגלים לצפות בסרטים שהורדתם בלי לחפש להם תרגום? רוצים להתחיל עם תיירות על חוף? בשביל כל אלה א...

לימודי נטורופתיה
לימודי נטורופתיה מעניינים אתכם?, רוצים לשנות את אורח חייכם מהקצה לקצה, אוהבים לטפל באנשים אחרים?, חולמים על תעודת מטפל בנטורופתיה, אן תוכלו לקבל את כל... 
בגרויות קיץ 2013
השלמת בגרות באנגלית
אם אתה מתקשה באנגלית, אם אתה חייב לשפר את ציוני מבחן הבגרות באנגלית ואם אין לך בגרות באנגלית בכלל, הירשם בטופס המצורף באתר ואנו ניצור עימך קשר בהקדם עם הצעות מחיר משתלמות לקורסים באנגלית הטובים ביותר בארץ.

מבחן הבגרות באנגלית נחשב לאחד מהמבחנים הקשים ביותר מבין מבחני הבגרות והוא למעשה אחד ממבחני חובה לבגרות בישראל. בגרויות באנגלית אינם דבר של מה בכך, חישבו הקניית שפה חדשה, הבנה, דיבור, קריאה וכתיבה תוך זמן קצר אינו עניין פשוט כלל וכלל. זוהי בדיוק הסיבה שכדאי להשתתף בקורס מסודר.

קורסים לשיפור ציוני בגרויות באנגלית נערכים ברחבי הארץ במכונים ובבתי ספר פרטיים המעסיקים צוות מקצועי, מיומן, בעל ניסיון ואיכותי מאוד שישמח לעזור לכם באופן אישי בכל בעיה שתתעורר. צוות ההוראה ישמח לענות לכם במהלך הקורס על כל שאלה שתעלה גם מחוץ לשעות הלימודים.

לא צריך לשבור את הראש ואת הלשון! בואו לקבל מידע על קורסים ללימוד בגרויות באנגלית. ממלאים טופס קצר ונהנים מהטבות ומבצעים ללא כל התחייבות!

חשיבות שיפור ציוני הבגרויות באנגלית:
לשיפור ציוני בגרויות באנגלית יש חשיבות נוספת מלבד הקניית השפה הכוללת סיכוי סביר לשיפור הציון הפסיכומטרי בפרק האנגלית, שימוש תקין ונכון של השפה האנגלית בחיי היום יום, שיפור יכולת הקריאה של טקסטים מורכבים באנגלית הנדרשים לעיתים כחלק מקורסים שונים בלימודים אקדמיים, אפשרות לפטור מאנגלית בלימודים האקדמיים.

מידע כללי על הבגרויות באנגלית:
לפניכם מידע כללי הנוגע למבנה של בגרויות באנגלית:

הבחינה בכתב: הבחינה נערכת בכתב כשלתלמידי התיכון יש גם בחינה בעל פה הבאה לבחון את שליטתם המילולית בשפה האנגלית. הבחינה מורכבת משלושה מודלים: שאלון לאנגלית ברמה של 3 יחידות לימוד, שאלון לאנגלית ברמה של 4 יחידות לימוד ושאלון לאנגלית ברמה של 5 יחידות. בכל שאלון 3 פרקים.

שקלול הציון: חישוב הציון בבחינה באנגלית נעשה בדרך של חיבור הציונים בשלושת הפרקים וחילוקם בשלוש. לתלמידי התיכון שנבחנו בבחינה בעל פה, משקל הבחינה הוא 20% מהציון הסופי לעומת 80% לבחינה בכתב.

עזרים: במהלך בחינת הבגרות באנגלית מותר להיעזר במילון אוקספורד אנגלי – אנגלי – עברי

מועדי הבחינה: לבחינת הבגרות באנגלית יש שני מועדים עיקריים: מועד חורף –  הבחינה מתקיימת בין חודשים ינואר – פברואר ומועד קיץ בה הבחינה מתקיימת בין חודשים מאי – יולי.

אם אתה מעוניין להצטרף לקורס לשיפור ציוני הבגרויות באנגלית, אך אתה לא יודע באיזה בית ספר לבחור, הגעת למקום הנכון. אנו כאן באתר נעניק לך את כל המידע הרלוונטי על הקורסים הטובים ביותר בבתי הספר האיכותיים ביותר ברחבי הארץ. צור עימנו קשר עכשיו!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:


באותו עניין...

נושאי הלימוד הנכללים עבור בגרויות באזרחות עוסקים בנושאים של מבנה השלטון, חשיבות המשטר הדמוקרטי, זכויות האדם והאזרח, זכויות מיעוטים, דת ומדינה, היסודות החוקתיים של מדינת ישראל, שיטת הבחירות לכנסת ישראל, חסינות חברי כנסת, הממשלה ומעמדה בישראל, מוסד נשי...


במרכיב זה נבדק אופן ההתייחסות של הנבחן לנושא הנתון, את השימוש בטקסט המציג את הנושא, את מידת הפיתוח של הנושא המרכזי ואת עושר הטיעונים והנימוקים הרלוונטיים לסוגיה הנידונה. ...